تجربه مشتریان

گفت وگو با آقای
مهندس محمد نعمتيان
،رياست‌هيئت ‌مديره
شركت راه و ابنيه بزرگراه

شركت راه و ابنيه بزرگراه، به يقين يكي از بزرگترين و معتبرترين شركت‌هاي راهسازي ايران محسوب مي گردد. اين شركت كه در سال 1387 تاسيس گرديده در طي زماني اندك، با اتكا بر تجربه ديرينه مديران آن توانسته است گامهاي بلندي در اين عرصه بردارد.
در همين‌راستا، در فضايي صميمي ميهمان مهندس محمد نعمتيان، رياست هيئت‌مديره اين شركت شديم تا در خصوص فعاليت هاي اين شركت به گفتگو بنشينيم و استفاده اين شركت از باسكول‌هاي شركت توزين الكتريك بهانه اي شد براي اين ديدار:

باسكول خوب، باسكولي است كه در كنار دقت و كيفيت بالا و طراحي دقيق و مهندسي، از قيمت مناسبي نيز برخوردار باشد و محصولات شركت توزين الكتريك تا حد بالايي انتظارات ما را در اين خصوص برآورده كرده است.

   شركت راه و ابنيه بزرگراه    

بـاسـكـول فرد ایران هـزينه هـاي ما را كاهش داده است

لطفا علاوه بر معرفي اجمالي شركت راه و ابنيه بزرگراه، خلاصه‌اي از فعاليت هاي اين شركت را ذكر بفرماييد.

شركت راه و ابنيه بزرگراه در سال 1378 با اتكا بر تجربه مديريتي و عملياتي مدير عامل محترم اين شركت – جناب مهندس صديقي–كه از مديران توانا و خوش نام وزارت راه و ترابري بوده و حدود 30 سابقه اجرايي و مديريتي در سطوح بالاي وزارتخانه را داشتند، تاسيس‌گرديد.
عمده فعاليت اين شركت در خصوص راهسازي و تخصصا اجراي خاك مسلح با مصالح ژئوسنتتيك مي باشد. همچنين در تعريض بزرگراه‌ها، شركت ما بصورت تخصصي در زمينه اجراي ديواره‌هاي ژئوگريدي حاشيه بزرگراه‌ها فعاليت دارد. اين شركت سابقه فراواني نيز در راهسازي بخصوص در استان‌هاي تهران، قزوين و زنجان دارد.
اين شركت داراي گريد 3 راهسازي بوده كه در حال اخذ گريد 2 نيز مي باشد.

آشنايي شما با گروه توزين‌الكتريك و محصولات آن چگونه ايجاد شد؟

شركت راه و ابنيه بزرگراه جهت كارگاه خود در بويين زهرا نيازمند يك دستگاه باسكول بود. هدف ما تهيه باسكولي مستحكم و دقيق، با قابليت جابجايي وتوزين روزانه بالا بود و در اين خصوص بررسي‌هاي بسياري انجام شد. اما متاسفانه اكثر توليدكنندگان عليرغم وعده‌هاي متعدد قادر به اجراي تعهدات خود نبوده و از شرايط مطلوبي برخوردار نبودند. در همين خصوص يكي از شركتهاي همكارمان با اطلاع از قصد ما، شركت توزين الكتريك را پيشنهاد داد و كارشناسان اين شركت با معرفي كامل محصول و مشاوره بسيار خوب توانستند ما را متقاعد كنند كه شركت توزين الكتريك بهترين گزينه براي تهيه باسكول مورد نظر ما مي باشد.

چه شاخصه اي در باسكول برايتان مهم تر بود و دليل اين حساسيت در انتخاب باسكول چه بود؟

شركت ما به دليل توليد مواد و مصالح مورد نياز خود، نياز به كنترل ورودي پروژه ها و قياس برآورد اوليه با مواد مصرف شده دارد.به همين دليل نيز كارخانه دانه بندي مصالح خود را در منطقه بويين زهرا احداث نموده ايم و با توجه به حجم بالاي مصالح، در مرحله اول قدرت و استحكام سازه و در مرحله دوم صحت و دقت باسكول برايمان اهميت خاص دارد. در گذشته و قبل از تهيه باسكول ما مجبور بوديم هنگام تهيه مصالح از ساير توليدكنندگان، بارگيري را هم خودمان انجام دهيم و مصالح ورودي را نيز بصورت تصادفي باسكول نماييم. اما در حال حاضر ديگر نيازي به بارگيري توسط ما نيست و ميزان دقيق ورودي پروژه ها قابل اندازه گيري است و مشكلات ما در اين خصوص برطرف گرديده است.
به دليل ماهيت پروژه اي فعاليت هاي راهسازي، پرتابل بودن باسكول نيز از اهميت ويژه اي برخوردار است.
باسكول توزين‌الكتريك هزينه‌هاي كنترل شركت ما را را تاحد بسيار زيادي كاهش داده است .

 

وجه تمايز توزين الكتريك با ساير توليدكننده باسكول چيست؟

استفاده از علم روز و لودسل هاي معتبر و اصل، صداقت در گفتار و رفتار ، عمل به تعهدات خود، خدمات پس از فروش مناسب و پيگيري در قسمت هاي مختلف اجراي قرارداد از شاخصه هاي اصلي شركت توزين الكتريك است.
كارشناسان فروش اين شركت در حقيقت نقش كليدي در شناساندن محصولات آن به شركت ما داشتند و مشاوره بسيار موثري در خصوص انتخاب دستگاه مورد
نياز و تجهيزات آن ارائه نمودند.
البته به نظر بنده نگهداري و خدمات پس از فروش در خصوص تمامي دستگاه‌ها از اولويت ويژه اي برخوردار است كه بخشي از اين آيتم بر عهده كاربر و مالك دستگاه و بخشي ديگر بر عهده شركت توليد كننده است.در صنف راهسازي خوشبختانه نگاه به سيستمهاي توزين و باسكول نگاه مهندسي و علمي است. بعضا شنيده شده است كه برخي از كاربران با استفاده ناصحيح و عدم رعايت بار محوري، باسكول را دچار مشكل و ايرادات اساسي نموده اند. اما رعايت نكات فني و اصول نگهداري باعث حفظ
دقت و صحت عملكرد باسكول مي‌گردد

آيا اگر همكار ديگري قصد تهيه باسكول را داشته باشد، باز هم حاضر هستيد توزين الكتريك را پيشنهاد نماييد؟

بله و اين كار به دفعات انجام شده است.
جمع بندي ما در زمان خريد باسكول اين بود كه با انجام هزينه بيشتر براي تهيه تجهيزات معتبر و با كيفيت تر، در طول زمان سود بسيار بالايي براي شركت ايجاد مي‌گردد.

به تمامي همكاران نيز توصيه مي نماييم كه با خريد باسكول با كيفيت و دقيق، راه بر زيان بيشتر را بسته و از انجام هزينه براي اين امر نهراسند. قطعا دستگاه‌هاي بي‌كيفيت ارزاني در بازار توليد مي شوند اما بر اساس همان مثل ديرين، هيچ ارزاني بي دليل نيست!
خريد باسكول يك سرمايه‌گذاري بلند مدت محسوب مي گردد و در صورت انتخاب صحيح، سود آن به مراتب بيشتر از هزينه‌اي است كه براي تهيه و نگهداري آن انجام مي‌شود.
پيشنهاد ما به تمامي كساني كه قصد تهيه باسكول دارند، باسكولهاي توزين الكتريك است.